Poznejte Human Design - poznejte sami sebe

Je úžasné, co lidé dokážou, když přestanou se snahou někým být a začnou být tím kým doopravdy jsou. (Jindřich Širůček)
PŘEDNÁŠKA
8.9. 2016
17:00 (příchod 16:45)
V.bistro
Pomocí Human Designu:

- Poznáte své jedinečné dary a naučíte se je používat
- Zjistíte, kým nejste a čemu se v životě vyhnout
- Naučíte se řídit vlastní intuicí a dělat správná rozhodnutí

O Human Designu...
Human Design je moderní systém sebepoznání. Kombinuje v sobě to nejlepší z Kabaly, I-tingu a Astrologie. Vše však prezentuje srozumitelným jazykem. Jste připraveni, abyste se mohli znovu naladit na to, kým jste se narodili,a mohli začít dělat to, v čem jste nejlepší? Abyste mohli zazářit svojí jedinečností a mohli skončit s činnostmi, kde své talenty neuplatníte? Systém Human Designu Vám představí ucelenou strategii přímo pro Vás, která Vás dovede k těm správným lidem a příležitostem ve Vašem životě :-). Zjistěte s námi kdo skutečně jste, a naplňte tak svůj potenciál.

Přednášející: Jindřich Širůček

jindra

Jindra pracuje intenzivně s Human Designem přes 4 roky. Jemu samotnému HD změnil život a proto se jej rozhodl předávat dalším lidem. Má za sebou bezpočet osobních konzultací, které připravuje každému na míru. Tato přednáška je však poprvé, kdy bude předávat své zkušenosti z Human Designem veřejně - tudíž se máme na co těšit. Jindra je výborný lektor a dokáže skvěle pracovat s publikem - proto se nebojte s v průběhu přednášky klást otázky.

Na přednášku je nutné si donést vytištěnou osobní mapu Human Designu, kterou si vytisknete: www.jindrichsirucek.cz/mapaZdarma

Cena: 180 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě, vstupenky je možno zakoupit ve V.bistru nebo online zde:

Těšíme se na vás. :)

Termín: 
Čtvrtek, Září 8, 2016 - 17:00