Veganství letem světem - úvodní přednáška Tomáše Sedláčka

Zveme vás na bezplatnou přednášku ekologa, cestovatele, bývalého brontosaura a vegana Tomáše Sedláčka. Tématem přednášky bude veganství a bude sloužit jako úvod k dalším konkrétněji zaměřeným přednáškám o veganství.

Zajímá vás aktuální informace o chovu hospodářských zvířat? Chtěli byste se dozvědět něco o ekologii veganství, dotknout se zdravotních aspektů veganství? Rádi byste si poslechli náhled na etiku, která je s veganstvím těsně spjata? Chcete vědět, kde najít veganské potraviny a další produkty?

O těchto a dalších tématech bude řeč. Samozřejmě bude prostor pro dotazy a vaše připomínky.

Svou účast prosím potvrďte na emailu hana.pavlickova@bioobchod.cz.

Tomáš Sedláček :
Na své cestě od ničeho k něčemu jsem prošel zajímavým vývojem, nejprve pět let organizovaní v ekologické organizaci Hnutí Brontosaurus, Hnutí GO!, dále pak organizování seminářů Ekologického nakupovaní pro Hnutí Duha, tři-leté studium filozofie v Nové Akropolis, dvou-leté studium na ekologickém semináři na Vile Doris. Osmi-měsíční praxe v horách v ekologickém centru. V současnosti dělám od roku 2014 veganské přednášky, články a poradenství. Vegetarián 13let, z toho Vegan 8let. Příležitostně přispívám na weby Zajimej.se, Seberizeni.cz a různé veganské weby. Mým cílem je informovat o etickém přístupu ke zvířatům, jeden ke druhému, přírodě a sobě samým.

Jeho web najdete zde: http://vegantom.webnode.cz/

Moc se na vás těšíme. :)

Termín: 
Čtvrtek, Duben 20, 2017 - 17:45