ZDRAWĚ, HRAWĚ A ZELENĚ! - Minikurz na téma raw strava a chlorofyl

HRAWĚ, ZDRAWĚ A ZELENĚ!
Minikurz na téma raw strava a chlorofyl
Lektorka: Barča z Rawmania: https://rawmania.cz/

Víte, že chlorofyl zpomaluje proces stárnutí a přispívá k celkové regeneraci těla?

V našem minikurzu se dozvíte, jak do jídelníčku zařadit tu nejdůležitější složku syrové stravy – chlorofyl. Ten je obsažený ve všech zelených potravinách, občas ale nevíme, jak s nimi naložit.

Během kurzu se také dozvíte proč je chlorofyl tak důležitý, v čem pomáhá, jaké má účinky na lidské tělo a hlavně jak jej do jídelníčku zařadit jednoduše, chutně, rychle a raw.

Nebudeme ale pouze mluvit, bude se i ochutnávat. Připravíme si zelené vanilkové smoothie, ale také třeba raw hráškovou polévku a další zelené dobroty.

Doba trvání: 3 hodiny
Cena: 490 Kč

Kapacita kurzu je omezená, proto je nutné se přihlásit předem na emailu: hana.pavlickova@bioobchod.cz, do emailu vám budou zaslány platební údaje, platí se předem !!

Něco o lektorce:

Kdo jsem?
Tvořím s láskou to, co mě opravdu naplňuje - a tím je raw food. Sama jsem dlouhou dobu zjišťovala, který z dnešních mnoha stravovacích směrů je pro mě ten nejlepší a chtělo to nějaký ten čas, než jsem na to přišla. Ale nakonec jsem zjistila, co mé tělo opravdu potřebuje a co mu nejvíce vyhovuje. Na základě toho píšu blog, kde můžete najít nejen množství jednoduchých raw receptů, ale také spoustu informací o tom, co tento životní styl pro mě znamená. Nechci nikomu syrovou stravu vnucovat a propagovat ji jako nejlepší možný stravovací směr. Chci jen ostatním ukázat, že se lze stravovat i jinak a že přidáním několika raw receptů do jídelníčku může mít pro tělo úžasný přínos. A kdo ví, třeba se někdo do syrové stravy následně zamiluje stejně jako já :)

Těšíme se na Vás!

Vaše V. bistro a RAWMANIA

www.vbistro.cz
www.rawmania.cz

raw

Sledujte naše akce také na facebooku: www.facebook.com/Vbistro.cz

Termín: 
Neděle, Říjen 16, 2016 - 14:00