Letní akce Veganline - sbírejte nálepky

Sbírejte nálepky za nákup a získejte rostlinné salámy či sýry Veganline zdarma. Navíc můžete soutěžit o tričko Veganline - LOVING ALL ANIMALS.

Od úterka 26.6. startuje ve všech kamenných prodejnách Bioobchod.cz (Naše prodejny) a na e-shopu www.bioobchod.cz velká letní akce s rostlinnými alternativami sýrů a salámů Veganline.
Za nákup každého rostlinného sýru nebo salámu získáte nálepku a až jich budete mít deset, můžete si vyzvednout jeden výrobek Veganline zcela zdarma.
A to není vše - na tři vylosované navíc čeká ještě tričko Veganline - LOVING ALL ANIMALS zdarma. Akce potrvá až do konce září a počet výrobků Veganline, které můžete zdarma získat, není nijak omezen.

Poznámka:

Akce platí výhradně v prodejnách sítě Bioobchod.cz a na e-shopu www.bioobchod.cz. Nálepky se vlepují do karty, kterou získáte při prvním nákupu výrobků Veganline. Pokud budete mít deset nálepek za nákup deseti rostlinných salámů získáte zdarma sýr Veganline a naopak. Počet karet, do kterých je možné nálepky sbírat, není na jednoho člověka nijak omezen.
Trička Veganline mohou vyhrát soutěžící, kteří vyplní svou adresu a email (a na váš email vás budeme v případě výhry informovat).

Přejeme příjemné sbírání. :)

veganline akce